3Д очила

CMP-GLASSES1
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
GOOBAY

3Д очила за Samsung.

947 ден
(вклучено ДДВ): 144,46 ден
На лагер
w

Уживајте во 3Д кино искуството во вашиот дом. Елегантни и лесни 3Д очила за сите Samsung телевизори со инфраред технологија, време на работење до 70 часа и идеален комфор при носењето.

 

Карактеристики:

  • Очила: течен кристал
  • Тежина: 47g со вклучена батерија
  • Фреквенција на синхронизација: 120Hz
  • Сигнал: инфраред
  • Сооднос на контраст: 1000:1
  • Траење на бартерија: до 70 часа
  • Напојување: 1xCR 2032 (3V, 220mAh)
Фреквенција 120 Hz
Тип на напојување
Батерии
Тип на батерии
CR2032
Број на батерии 1
Време на работа: ± 70 h
Тежина 47 g
Дополнителна Опрема

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.