Bluetooth аудио сет

HAV-SB500
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Bluetooth аудио сет со шест вградени звучници.

9.440 ден
(вклучено ДДВ): 1.440 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Аудио сет со шест вградени звучници за поврзување на телевизор или дигитален приемник кој овозможува вистинско кино уживање во Вашиот дом. AUX влезовите овозможуваат поврзување на паметен телефон, таблет или лаптоп со што добивате самостоен аудио уред. Овој модел се карактеризира со Bluetooth 4.0 верзија.

 

Карактеристики:

  • 6 звучници за максимално кино уживање
  • Ултра чист звук 
  • Bluetooth технологија за безжично поврзување
Фреквентен опсег 30 - 25000 Hz
Моќност на звучниците
60 W
Димензии 175x175x945 mm
Тежина 4,82 kg
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.