Bluetooth аудио приемник

AUD-RECEIV22
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
KÖNIG

Bluetooth аудио приемник со 3.5 mm аудио кабел.

2.252 ден
(вклучено ДДВ): 343,53 ден
На лагер
w

Аудио Bluetooth приемник со кој ќе споделувате музика безжично од секој  Bluetooth уред во вашиот автомобил. Има USB порта за напојување и може да спари до 8 уреди.

 

Карактеристики:

  • Лесно поврзување
  • Bluetooth верзија: 4.0
  • NFC технологија
  • Димензии: (115х42х185)mm
Конекција
3.5mm
Bluetooth
Bluetooth верзија
v4.0
Работен опсег
10 m
Работна фреквенција 2,4 GHz
Излезен напон 5 V-DC
Излезна струја 1.000 mA
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.