Bluetooth аудио сет

TH-03551BL
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
THONET & VANDER

Bluetooth аудио сет со шест вградени звучници.

11.705 ден
(вклучено ДДВ): 1.785,51 ден
На лагер
w

Grund/ дигитален безжичен аудио сет е одлична музичка платформа за вашиот телевизор. Со својот авангарден изглед тие се дизајнирани да продуцираат сараунд 5.1 аудио ефект и имаат течна дефиниција, што овозможува да слушате гласна музика со висок квалитет.

 

Карактеристики:

  • 6 звучници за максимално кино уживање
  • Ултра чист звук
  • Bluetooth: v2.1 
  • Контрола со далечински управувач
  • Излезна моќ: 80W RMS
  • Фреквентен опсег: 40Hz - 20kHz
  • Материјал: дрво
Потрошувачка 80 W
Фреквентен опсег 40 - 20 Hz
Димензии 440x260x910 mm
Тежина 1.251 g
Материјал
дрво
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.