Bluetooth аудио приемник

NE-AREC10
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
Nedis

Bluetooth аудио приемник со 3.5mm конекција.

1.590 ден
(вклучено ДДВ): 242,54 ден
Беспл. Испор.
w

Аудио приемник за стримување на дигитална музика безжично од таблет или паметен телефон на аудио систем. Компатибилен со сите Bluetooth уреди.

 

Карактеристики:

  • Bluetooth безжична технологија за високо-квалитетен пренос
Конекција
3.5mm
Bluetooth
Bluetooth верзија
v3.0
Работен опсег
10 m
Излезен напон 5 V-DC
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.