25W

Производи на страна:
Страна 1 од 2
AX-250W 12K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: FPA-250W-123J ROHS
Отпорник 250W, 12 kOhm, ± 5%
3.335 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 2.2R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 25W, 2.2 Ohm, ± 5%
269 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 10R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PDM025JW100B00
Отпорник 25W, 10 Ohm, ± 5%
179 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 220R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-221J
Отпорник 25W, 220 Ohm, ± 5%
179 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 301-16-032
Отпорник 25W, 1 kOhm, ± 5%
179 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 22K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: RA-25W-223J
Отпорник 25W, 22 kOhm, ± 5%
269 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 10K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-103J ROHS
Отпорник 25W, 10 kOhm, ± 5%
269 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 1K8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-182J ROHS
Отпорник 25W, 1.8 kOhm, ± 5%
269 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 680R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-681J ROHS
Отпорник 25W, 680 Ohm, ± 5%
269 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 1R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-1RJ ROHS
Отпорник 25W, 1 Ohm, ± 5%
179 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 100R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-101J
Отпорник 25W, 100 Ohm, ± 5%
179 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 0R82
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-0,82J ROHS
Отпорник 25W, 0.82 Ohm, ± 5%
269 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 1K5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-152J ROHS
Отпорник 25W, 1.5 kOhm, ± 5%
269 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 3K3
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-25W-332J ROHS
Отпорник 25W, 3.3 kOhm, ± 5%
269 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-25W 8K2
Брзо инфо
(0)

Отпорник 25W, 8,2 kOhm, ± 5%.

179 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.