50W

Производи на страна:
Страна 1 од 3
AX-50W 1.5R
Брзо инфо
(0)
Код: HS-50W-1R5J ROHS
Отпорник 50W, 1.5 Ohm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 10R
Брзо инфо
(0)
Код: PDM050JW100B00
Отпорник 50W, 10 Ohm, ± 5%
289 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 1K
Брзо инфо
(0)
Код: HS-50W-102J ROHS
Отпорник 50W, 1 kOhm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 22R
Брзо инфо
(0)
Код: HS50-22RJ
Отпорник 50W, 22 Ohm, ± 5%
289 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 470R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 50W, 470 Ohm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 2K2
Брзо инфо
(0)
Код: GMR-50W-222JB
Отпорник 50W, 2.2 kOhm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 22K
Брзо инфо
(0)
Код: HS-50W-223J ROHS
Отпорник 50W, 22 kOhm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 1K5
Брзо инфо
(0)
Код: HS-50W-152J ROHS
Отпорник 50W, 1.5 kOhm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 2K7
Брзо инфо
(0)
Код: AH50W272J
Отпорник 50W, 2.7 kOhm, ± 5%
289 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 0.1R
Брзо инфо
(0)
Код: RA-50W-R12J
Отпорник 50W, 0.1 Ohm, ± 5%
235 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 0.18R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 50W, 0.18 Ohm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 0.22R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 50W, 0.22 Ohm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 100R
Брзо инфо
(0)
Код: HS50-100RJ
Отпорник 50W, 100 Ohm, ± 5%
289 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
AX-50W 10K
Брзо инфо
(0)
Код: HS-50W-103J ROHS
Отпорник 50W, 10 kOhm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 3R3
Брзо инфо
(0)
Код: PDM050JW33JB00
Отпорник 50W, 3.3 Ohm, ± 5%
289 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.