50W

Производи на страна:
Страна 1 од 3
AX-50W 0.47R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AH50WR47J
Отпорник 50W, 0.47 Ohm, ± 5%
235 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 4.7R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PDM050JW47JB00
Отпорник 50W, 4.7 Ohm, ± 5%
289 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 220R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GMR-50W-221JB
Отпорник 50W, 220 Ohm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 39R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-50W-39RJ ROHS
Отпорник 50W, 39 Ohm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 1R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GMR-50W-1R0JB
Отпорник 50W, 1 Ohm, ± 5%
235 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 27K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-50W-273J ROHS
Отпорник 50W, 27 kOhm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 1.5R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-50W-1R5J ROHS
Отпорник 50W, 1.5 Ohm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 10R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: PDM050JW100B00
Отпорник 50W, 10 Ohm, ± 5%
289 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 1K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-50W-102J ROHS
Отпорник 50W, 1 kOhm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 22R
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS50-22RJ
Отпорник 50W, 22 Ohm, ± 5%
289 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 470R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 50W, 470 Ohm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 2K2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: GMR-50W-222JB
Отпорник 50W, 2.2 kOhm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 22K
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-50W-223J ROHS
Отпорник 50W, 22 kOhm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 1K5
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: HS-50W-152J ROHS
Отпорник 50W, 1.5 kOhm, ± 5%
434 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-50W 2K7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AH50W272J
Отпорник 50W, 2.7 kOhm, ± 5%
289 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.