100W

Производи на страна:
Страна 1 од 1
AX-100W 10R
Брзо инфо
(0)
Код: HS100-10RJ
Отпорник 100W, 10 Ohm, ± 5%
590 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-100W 330R
Брзо инфо
(0)
Код: HS-100W-330J
Отпорник 100W, 330 Ohm, ± 5%
1.166 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-100W 47R
Брзо инфо
(0)
Отпорник 100W, 47 Ohm, ± 5%
1.166 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-100W 100R
Брзо инфо
(0)
Код: HS-100W-101J
Отпорник 100W, 100 Ohm, ± 5%
1.166 ден
Повеќе
На лагер
w
AX-100W 2K7
Брзо инфо
(0)
Отпорник 100W, 2.7 kOhm, ± 5%
1.166 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.