Феритни

Производи на страна:
Страна 1 од 4
IND-COILS134
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/100/2,2-V

Индуктивитет 100uH со феритно јадро.

57 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS135
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/68/2,2-V

Индуктивитет 68uH со феритно јадро.

86 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS136
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/47/2,2-V

Индуктивитет 47uH со феритно јадро.

86 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS137
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/33/3,0-V

Индуктивитет 33uH со феритно јадро.

86 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS138
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/22/3,0-V

Индуктивитет 22uH со феритно јадро.

86 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS151
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-10/47/3,5-V

Индуктивитет 47uH со феритно јадро.

98 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS100
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/1000/0,2-V

Индуктивитет 1000uH со феритно јадро.

39 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS114
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-6/2,2/3,0-V

Индуктивитет 2.2uH со феритно јадро.

39 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS115
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/470/0,5-V

Индуктивитет 470uH со феритно јадро.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS116
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/330/0,7-V

Индуктивитет 330uH со феритно јадро.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS117
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/220/0,8-V

Индуктивитет 220uH со феритно јадро.

70 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS119
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-8/100/0,9-V

Индуктивитет 100uH со феритно јадро.

50 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS130
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/470/0,8-V

Индуктивитет 470uH со феритно јадро.

86 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS132
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/220/1,2-V

Индуктивитет 220uH со феритно јадро.

86 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
IND-COILS139
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DSz-9/15/3,0-V

Индуктивитет 15uH со феритно јадро.

86 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.