Торусни

Производи на страна:
Страна 1 од 4
IND-COILS240
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/0,022/10

Индуктивитет 22uH торус.

210 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS254
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-28/0,15/10

Индуктивитет 150uH торус.

233 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS208
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,22/1,2

Индуктивитет 220uH торус.

120 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS209
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,15/1,2

Индуктивитет 150uH торус.

81 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS210
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,10/1,9

Индуктивитет 100uH торус.

85 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS211
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,068/3,0

Индуктивитет 68uH торус.

121 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS227
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/2,2/1,9

Индуктивитет 2200uH торус.

210 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS228
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-20,2/1,5/2,2

Индуктивитет 1500uH торус.

210 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS244
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/4,7/1,9

Индуктивитет 4700uH торус.

233 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS245
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/3,3/2,5

Индуктивитет 3300uH торус.

233 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS246
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/2,2/2,8

Индуктивитет 2200uH торус.

233 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS252
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-27/0,22/7,8

Индуктивитет 220uH торус.

156 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS203
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/1,5/0,7

Индуктивитет 1500uH торус.

121 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS205
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-12,5/0,68/0,8

Индуктивитет 680uH торус.

121 ден
Повеќе
На лагер
w
IND-COILS214
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: DTP-16/2,2/0,7

Индуктивитет 2200uH торус.

159 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.