Аудио/видео

Производи на страна:
Страна 1 од 1
SBCRU530
Брзо инфо
(0)

Универзален далечински управувач.

1.650 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IR-SMARTRC01W
Брзо инфо
(0)

Универзален далечински управувач.

900 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KN-SMARTPRO10
Брзо инфо
(0)

Далечински управувач кој се програмира со компјутер.

600 ден
Повеќе
На лагер
w
SRU5110
Брзо инфо
(0)

Далечински управувач.

1.590 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VLR-RC001
Брзо инфо
(0)

Универзален далечински управувач.

295 ден
Повеќе
На лагер
w
RC UNI.NE02
Брзо инфо
(0)

Универзален далечински управувач.

350 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RC UNIV.SUP-PROG
Брзо инфо
(0)

Универзален USB програматор за сите Superior далечински кои се програмираат преку компјутер. 

330 ден
Повеќе
На лагер
w
RC UNIV.SUP1
Брзо инфо
(0)

Универзален далечински управувач кој се програмира со компјутер, 4во1.

555 ден
Повеќе
На лагер
w
RC UNIV.SUP3
Брзо инфо
(0)

Универзален далечински управувач за телевизори и дигитални приемници, 2во1.

485 ден
Повеќе
На лагер
w
IR-SMARTRC02B
Брзо инфо
(0)

Универзален далечински управувач.

836 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
IR-SMARTRC04B
Брзо инфо
(0)

Универзален далечински управувач.

772 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RC UNIV.SUP.F4
Брзо инфо
(0)

Универзален далечински управувач кој се програмира со компјутер, 4во1.

740 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-RCU80B
Брзо инфо
(0)

Универзално далечинско со вградена база на кодови, за 8 уреди.

555 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-RCU40B
Брзо инфо
(0)

Универзално далечинско со вградена база на кодови, за 4 уреди.

499 ден
Повеќе
На лагер
w
KN-RCU10B
Брзо инфо
(0)

Универзално далечинско со вградена база на кодови, за 1 телевизор.

440 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.