Кратки

Производи на страна:
Страна 1 од 2
16.00000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-16.000-20-H35 ROHS

Кварцен кристален осцилатор 16MHz.

55 ден
Повеќе
На лагер
w
4.000 HC49-SHORT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS49S-4M-FC160F3

Кварцен кристален осцилатор 4MHz.

79 ден
Повеќе
На лагер
w
6.000 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 6MHz.

118 ден
Повеќе
На лагер
w
8.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K-8MHZ-HC-49S

Кварцен кристален осцилатор 8MHz.

55 ден
Повеќе
На лагер
w
10.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-10.000-16-SMD-TR ROHS

Кварцен кристален осцилатор 10MHz.

135 ден
Повеќе
На лагер
w
17.664 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор
17,664 MHz.

118 ден
Повеќе
На лагер
w
20.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS49S-20M-FC160F3

Кварцен кристален осцилатор 20MHz.

40 ден
Повеќе
На лагер
w
4.9152 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор
4,9152MHz.

79 ден
Повеќе
На лагер
w
32.000 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор 32MHz

105 ден
Повеќе
На лагер
w
24.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-24.000-20-H35

Кварцен кристален осцилатор 24MHz.

79 ден
Повеќе
На лагер
w
32.768 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-32.768-20-H3 ROHS

Кварцен кристален осцилатор
32,768MHz.

105 ден
Повеќе
На лагер
w
18.432 HC49S
Брзо инфо
(0)

Кварцен кристален осцилатор
18,432MHz.

118 ден
Повеќе
На лагер
w
3.579545 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-3.579545-16-TR ROHS

Кварцен кристален осцилатор
3,579545MHz.

118 ден
Повеќе
На лагер
w
22.1184 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: XCR-22,1184MHZ ROHS

Кварцен кристален осцилатор

22,1184MHz.

118 ден
Повеќе
На лагер
w
30.000 HC49S
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: AS-30.000-20-30T-SMD-TR

Кварцен кристален осцилатор 30MHz.

119 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.