Развојни Системи

Производи на страна:
Страна 3 од 31
ARD-STARTER KIT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: K000007
Arduino Сет за Почетници, Книга со Проекти
5.990 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-2368
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2368
AudioAmp Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Моно Аудио Засилувач
748 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD BLE2 CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1715
BLE2 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Bluetooth
1.603 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD BLUET. CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-958
Bluetooth Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка
2.084 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MIKROE-3019
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-3019
Brushless 4 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Дизајнирање на Контролен Панел
1.015 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-2441
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2441
Brushless Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Управување на Еднонасочен Мотор
2.084 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-2376
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2376
C Meter Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Мерење на Капацитивност
481 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD CC3000 CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1527
CC3000 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, WiFi Комуникација
727 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD USBAD CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1433
Click USB Адаптер, Интерфејс, FT2232H
1.550 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
CODEBUG
Брзо инфо
(0)
CodeBug Развојна Плочка, IoT Развој
1.750 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD COLOR CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1438
Color Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Сензор за Светлина
802 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD COMP. CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1386
Compass Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка
1.336 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD MCS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-938
Connect Shield, Дополнителна Плочка за Mikromedia Плочки
855 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD CON.EVE
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: MIKROE-1429
ConnectEVE Графички Контролер, 4.3”
3.688 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MIKROE-3292
Брзо инфо
(0)

Current 2 Click плочка, Додаток за Развојна Плочка, 

за прецизно мерење на струја

1.540 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MINI-32 Board mk
plavi artikli_mkd_mk_den
ME-ADD uMMB-PIC3 мк
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.