Развојни Системи

Производи на страна:
Страна 6 од 30
ME-ADD ANTGPS1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-363
Активна GPS Екстерна Антена, Додаток за Развојна Плочка, 2m Кабел
595 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD SMGPS B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1381
GPS Плочка, Додаток за Развојна Плочка, LEA-6S
2.651 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
RASP.PIZ/HAT
Брзо инфо
(0)

Дополнителна плочка,

Grove Base Hat.

925 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD GSM CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1298
GSM Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, GSM/GPRS Комуникација
2.619 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD ANTGSM2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-373
GSM/GPRS Антена со Магнет, Додаток за Развојна Плочка, 2m Кабел
661 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD ANTGSM1
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-275
GSM/GPRS Гумирана Антена, Додаток за Развојна Плочка, 50mm, SMA R/A Машки
414 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD GSM2 CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1375
GSM2 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, GSM/GPRS Комуникација
2.352 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD GYRO CL
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1379
Gyro Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Жироскоп
668 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-3031
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-3031

H-Bridge Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка,

Двоканален Драјвер за Степ Мотор

1.171 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD HDC1000 C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1797
HDC1000 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Сензор за Температура и Влажност
1.015 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MIKROE-2036
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-2036
"Heart Rate 3 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Оптички мониторинг на отчукувањата на срцето "
1.876 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
IBM MBED IOT KIT
Брзо инфо
(0)
IBM-MBED IoT Сет за Почетници, MK64FN1M0VLL12 MCU
10.457 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD IR CL.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1377
IR Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Далечинска Контрола
508 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ME-ADD THRMC-TK
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1302
K-Тип Температурна Сонда, 2m, Стаклена Плетенка
1.502 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
ME-ADD LDC1000 C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MIKROE-1583
LDC1000 Click Плочка, Додаток за Развојна Плочка, Индуктивност-во-Дигитален Конвертор
1.871 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
MINI-32 Board mk
plavi artikli_mkd_mk_den
ME-ADD uMMB-PIC3 мк
Raspberry PI 4mk
mikrobitMK
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.