Adapter Плочка

ME-ADD PROG.ADAP
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
MIKROELEKTRONIKA
Код од Произв.: MIKROE-791
Adapter Плочка, mikroProg во ICD
267 ден
(вклучено ДДВ): 12,71 ден
Б.Исп.одЛагер
w

mikroProg во ICD2 & ICD3 е адаптер кој ви овозможува да го поврзете својот mikroProg™ програматор и In-Circuit дебагер на крајната плочка каде само ICD2/3 конектор е достапен за програмирање. Плочката го обезбедува потребниот интерфејс за стабилна и сигурна конекција на PGC, PGD, RST, VCC и GND линиите за програмирање. Вклучениот IDC10 хедер и RJ-12 конекторот овозможуваат лесна конекција. Без лемење, само plug-n-play! Плочката доаѓа со ICD2/3 кабел.

Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.