1,3W

Производи на страна:
Страна 1 од 3
1.3W 110V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 110V, 1.3W, DO-41
28 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 150V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 150V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 15V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C15=BZV85C15
Зенер Диода, 15V, 1.3W, DO-41
8 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 36V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 36V, 1.3W, DO-41
14 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 43V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C43 = ZPY43
Зенер Диода, 43V, 1.3W, DO-41
14 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 47V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: TC1N4756ATB ROHS
Зенер Диода, 47V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 51V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 51V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 5V6
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C5V6=BZV85C5V6 ROHS
Зенер Диода, 5.6V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 62V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C62V = ZPY62
Зенер Диода, 62V, 1.3W, DO-41
14 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 68V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 68V, 1.3W, DO-41
14 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 6V8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C6V8
Зенер Диода, 6.8V, 1.3W, DO-41
8 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 75V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C75=BZV85C75
Зенер Диода, 75V, 1.3W, DO-41
9 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 8V2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZX85C8V2=BZV85C8V2 ROHS
Зенер Диода, 8.2V, 1.3W, DO-41
8 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 91V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 91V, 1.3W, DO-41
14 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
1.3W 120V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода, 120V, 1.3W, DO-41
14 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.