5W

Производи на страна:
Страна 1 од 3
1N5365B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5365B-SEM
Зенер Диода , 36V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5351B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5351B
Зенер Диода , 14V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5335B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 3.9V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5348B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5348B
Зенер Диода , 11V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5333B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5333B
Зенер Диода , 3.3V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5372B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5372
Зенер Диода , 62V, 5W, DO-201
30 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5374B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 75V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5375B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 82V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5349B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5349B ROHS
Зенер Диода , 12V, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5366B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5366 ROHS
Зенер Диода , 39V, 5W, DO-201
28 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5378B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 100V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5339B.
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода , 5.6V, 5W, DO-201
28 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5343B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5343B
Зенер Диода , 7.5, 5W, DO-201
25 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5360B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5360B
Зенер Диода , 25V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
на лагер
w
1N5379B.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1N5379B
Зенер Диода , 110V, 5W, DO-201
38 ден
Повеќе
на лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.