SMD

Производи на страна:
Страна 1 од 2
BZV55C 10V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 10V, 0.5W, ± 5%, SOD-80C
8 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55C 15V
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: BZV55C15V = ZMD15
Зенер Диода SMD, 15V, 0.5W, ± 5%, SOD-80C
5 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55C 43V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 43V, 0.5W, ± 5%, SOD-80C
8 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55C 4V7
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 4.7V, 0.5W, ± 5%, SOD-80C
5 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55C 6V2
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 6.2V, 0.5W, ± 5%, SOD-80C
11 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55C 30V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 30V, 0.5W, ± 5%, SOD-80C
27 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55B 2V4
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 2.4V, 0.5W, ± 2%, SOD-80C
8 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55C 33V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 33V, 0.5W, ± 5%, SOD-80C
8 ден
Повеќе
на лагер
w
BZX84C 4V7
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 4.7V, 0.35W, ± 5%, TO-236AB
8 ден
Повеќе
на лагер
w
BZX84C 5V6
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 5.6V, 0.35W, ± 5%, SOT-23
8 ден
Повеќе
на лагер
w
ZMM55C24
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 24V, 0.5W, ± 5%, SOD-80C
5 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55C 13V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 13V, 0.5W, ± 5%, SOD-80C
4 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55C 3V6
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 3.6V, 0.5W, ± 5%, SOD-80C
18 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55B 10V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 10V, 0.5W, ± 2%, SOD-80C
7 ден
Повеќе
на лагер
w
BZV55B 36V
Брзо инфо
(0)
Зенер Диода SMD, 36V, 0.5W, ± 2%, SOD-80C
8 ден
Повеќе
на лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Raspberry PI 4mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.