Референтни

Производи на страна:
Страна 1 од 1
UPC574J-NEC
Брзо инфо
(0)

Референтна диода,

33V, 10mA, TUNER, TO-92.

44 ден
Повеќе
На лагер
w
ZTK33B
Брзо инфо
(0)

Референтна диода,

33V, 5mA, 20ppm/°C, 3%, TUNER.

33 ден
Повеќе
На лагер
w
LM336Z/2.5.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM336Z-2V5

Референтна диода,

2.5V, 2%, 54ppm/°C, TO-92.

45 ден
Повеќе
На лагер
w
LM336Z/5.0.
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: LM336Z-5.0-FSC

Референтна диода,

5.0V, 2%, 54ppm/°C, TO-92.

45 ден
Повеќе
На лагер
w
L5630-SAN
Брзо инфо
(0)

Референтна диода за тјунер,

(31-35)V, 0.01A, TO-92.

95 ден
Повеќе
На лагер
w
LM385Z1.2.
Брзо инфо
(0)

Референтна диода,

1.2V, 2%, 150ppm/°C, TO-92.

55 ден
Повеќе
На лагер
w
LM385Z2.5.
Брзо инфо
(0)

Референтна диода,

2.5V, 2%, 150ppm/°C, TO-92.

190 ден
Повеќе
На лагер
w
TAA550B
Брзо инфо
(0)

Референтна диода,

33V, TUNER.

19 ден
Повеќе
На лагер
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.