Засилувач

TA8273H-TOS
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Аудио засилувач,
4x47W BTL, 25V.

1.816 ден
(вклучено ДДВ): 86,48 ден
На лагер
w

Монолитно интегрално коло дизајнирано како аудио засилувач.

Број на канали 4
Тип на напојување
Единечно
Максимален напон на напојување 25 V
Максимална излезна моќност 47 W
THD 0,02 %
Куќиште
HSIP
Број на пинови 25
Дополнителна Опрема

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.