Засилувач

TDA2613-PHI
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Аудио засилувач,
6W, 42V.

204 ден
(вклучено ДДВ): 9,71 ден
На лагер
w

Монолитно интегрално коло дизајнирано како аудио засилувач со висок напон на напојување.

Број на канали 1
Тип на напојување
Единечно
Максимален напон на напојување 42 V
Максимална излезна моќност 6 W
THD 0,2 %
Куќиште
SIP
Број на пинови 9
Дополнителна Опрема

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.