Звучници

Производи на страна:
Страна 3 од 10
PA-SMP1202
Брзо инфо
(0)
Двосистемски Звучник, SMP1202, 8 Ω, 600W, 250W, Konig
8.317 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-FRWS5SC/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2220
Звучник со Широк Опсег, FRWS 5 SC, 8 Ω, 8 W, 4 W, Visaton
692 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-FR-13WP/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2133
Звучник со Широк Опсег, FR 13 WP, 4 Ω, 60 W, 40 W, Visaton
1.207 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-R-10S/4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2036
Звучник со Широк Опсег, R 10 S, 4 Ω, 30 W, 20 W, Visaton
488 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-DK-8P-15W
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50220
Звучник Мегафон, DK 8 P, 15 W, Visaton
7.040 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-TIW-200XS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1340
Звучник Вуфер, TIW 200 XS, 8 Ω, 180 W, 120 W, Visaton
9.529 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-SC-10N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 8011
Високотонец, SC 10 N, 8 Ω, 150 W, 100 W, Visaton
1.355 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-M-300
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6056
Звучник Хорна, M 300, 120°, Visaton
24.922 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-K-50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2901
Звучник со Широк Опсег, K 50, 8 Ω, 3 W, 2 W, Visaton
209 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-WS20E
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1056
Звучник Вуфер, WS 20 E, 8 Ω, 120 W, 80 W, Visaton
1.887 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-TW-6NG
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 1000
Високотонец, TW 6 NG, 8 Ω, 100 W, 60 W, Visaton
804 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-W-100S/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9021
Бас / Среднотонец, W 100 S, 8 Ω, 50 W, 30 W, Visaton
1.832 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-W-200
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9065
Звучник Вуфер, W 200, 8 Ω, 80 W, 50 W, Visaton
1.794 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-HTH-8.7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6037
Звучник Хорна, HTH 8.7, 8 Ω, 300 W, 200 W, Visaton
3.697 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-W-200S/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9030
Бас / Среднотонец,,W 200 S, 8 Ω, 115 W, 75 W, Visaton
3.546 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.