Звучници

Производи на страна:
Страна 5 од 10
VS-DX-13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4613
Звучници со Широк Опсег, DX 13, 4 Ω, 80 W, 60 W, Пар, Visaton
3.852 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-BG-17
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3017

Широкопојасен звучник, 8Ohm, 60W, 40W.

1.263 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-BG-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3020

Широкопојасен звучник, 8Ohm, 70W, 40W.

2.144 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-FR-7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2015

Звучник со целосен опсег, 220Hz, 4 Ohm, 10W, 5W.

357 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-FRWS5/4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2209

Звучник со целосен опсег 4 Ohm, 10W, 4W.

651 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-FRWS5/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2210

Звучник со широк опсег 8 Ohm, 10W, 4W.

651 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-SL-87WPM/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2088

Водоотпорен звучник со безбојна мембрана за монтирање во кутија,

8 Ohm, 30W, 20W.

863 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-K-64WP/50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2919

Мини звучник со пластична мембрана и пластичнo куќиште,

50 Ohm, 3W, 2W.

462 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-FR-87
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4630

Звучник со целосен опсег 4 Ohm, 15W, 10W.

525 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-DL18/2-100
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 50104

Звучник за на плафон Hifi - 100V, 90Hz.

4.744 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-DL 18/2SQ
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50154

Двосистемски звучник за плафон или ѕид, 100Hz, 8 Ohm, 60W, 40W.

2.960 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-DL 10/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50110

Плафонски Звучник, 8 Ohm, 30W, 20W.

2.150 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-DL 5/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50097

Звучник за на плафон, 8 Ohm, 10W, 4W.

1.815 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-DL 8/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50098

Звучник за на плафон 8 Ohm, 30W, 10W.

1.643 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-CP-13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4454

Компактен звучник-високотонец за монтирање со поликарбонатна мембрана.

2.100 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.