Звучници

Производи на страна:
Страна 1 од 10
VS-HW2/70NG/4
Брзо инфо
(0)

2-системска свртница 4Ω, 100W.

1.166 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-HW3/80NG/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5406

3-системска свртница 8Ω, 100W.

709 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5145
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5145

MOX отпорник 1.5Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5144
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5144

MOX отпорник 1Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5148
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5148

MOX отпорник 3.3Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5146
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5146

MOX отпорник 2.2Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5152
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5152

MOX отпорник 6.8Ω 10W.

94 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-BR-25.50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5216

Свиткана бас рефлекс цевка.

888 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PA-SMA1202
Брзо инфо
(0)

Двосистемски активен звучник 12", 250W.

13.554 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PA-SMP1202
Брзо инфо
(0)

Двосистемски звучник 12", 250W.

8.317 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5966
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5966

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 13l. 

 

Кит комплет за самоградба.

11.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-ALTO-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5967

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 30l.

 

Кит комплет за самоградба.

11.341 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-ARIA 2 LIGHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5955

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 8l.

 

Кит комплет за самоградба.

9.233 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-ARIA LIGHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5954

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 3.8l. 

 

Кит комплет за самоградба.

7.779 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-FONTANA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5974

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 30l.

 

Кит комплет за самоградба.

38.458 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.