Кутии

Производи на страна:
Страна 1 од 2
PA-SMA1202
Брзо инфо
(0)

Двосистемски активен звучник 12", 250W.

13.554 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PA-SMP1202
Брзо инфо
(0)

Двосистемски звучник 12", 250W.

8.317 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5966
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5966

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 13l. 

 

Кит комплет за самоградба.

11.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-ALTO-2
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5967

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 30l.

 

Кит комплет за самоградба.

11.341 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-ARIA 2 LIGHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5955

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 8l.

 

Кит комплет за самоградба.

9.233 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-ARIA LIGHT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5954

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 3.8l. 

 

Кит комплет за самоградба.

7.779 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-FONTANA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5974

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 30l.

 

Кит комплет за самоградба.

38.458 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-TOPAS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5924

Двосистемски звучник со волумен на кутијата од 20 литри.

 

Кит комплет за самоградба.

57.942 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PA-SPKSTAND10
Брзо инфо
(0)

Лесен алуминиумски држач за звучник.

2.217 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-WB-13B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50313

Звучник со IP54 заштита за внатрешна и надворешна употреба.

6.337 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-WB-16
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50316

Звучник со IP54 заштита за внатрешна и надворешна употреба.

7.245 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-EZ-40.7
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50404

Звучник со IP54 заштита за внатрешна и надворешна употреба.

16.082 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-PL-13BS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 50359

Звучник со IP65 заштита за внатрешна и надворешна употреба.

6.806 ден
Повеќе
На лагер
w
VS-SOLO-20
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5745

Звучник со целосен опсег со волумен на кутијата од 20l.

 

Кит комплет за самоградба.

26.826 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-ALTO GENESIS
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5971
Звучници сателити, ALTO Genesis кои овозможуваат вистинско музичко задоволство спакувано во многу мали димензии.   Кит комплет за самоградба....
10.469 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.