Двоен периферен Драјвер

SN75452.
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Двоен периферен Драјвер,

7V, 300mA, DIP-8.

95 ден
(вклучено ДДВ): 4,52 ден
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w

Двоен периферен Драјвер.
 

Карактеристики:

  • Напојување: 7V
  • Излезна струја: 300mA
  • TTL компатибилен
  • Куќиште: DIP-8
Влезен напон 7 V
Излезна струја 300 mA
Работна температура 0 - 70 °C
Број на пинови
8
Куќиште
DIP
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.