Регулатор, драјвер

S1854-TOS
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 

Регулатор, драјвер,

(112.5-117.5)V, ТО-220.

288 ден
(вклучено ДДВ): 13,71 ден
На лагер
w

Регулатор, драјвер.

 

Карактеристики:

  • Регулиран излезен напон: (112.5-117.5)V
  • Дисипација: 1500mW
  • Работна температура: (-25-+75)°С
  • Куќиште: ТО-220
Kуќиште
TO-220
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.