Монтажа

Производи на страна:
Страна 1 од 3
SPEAKER/RX
Брзо инфо
(0)

Звучник / приемник, 1.2cm, 8Ω, 0.7W, 86dB, мини.

145 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-FX-13
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4570

Звучник за монтирање во автомобил, со широк фреквентен опсег и висок квалитет.

1.428 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-FRWS5SC/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2220

Звучник за монтирање во кутија со широк фреквентен опсег.

692 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-B200
Брзо инфо
(1)
Код од Произв.: 1350

Звучник за монтирање во кутија, со широк фреквентен опсег и висок квалитет.

10.555 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-BG-13P
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3011

Звучник за монтирање во кутија со широк фреквентен опсег и високотонска купола.

963 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-FRWS5/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2210

Звучник за монтирање во кутија со широк фреквентен опсег.

326 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-SL-87WPM/4
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2087

Водоотпорен звучник со висок квалитет со безбојна мембрана за монтирање во кутија.

615 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-W-100S/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9021

HiFi звучник со ниско-среден опсег на звук за монтирање во кутија.

1.832 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-W-130S/8
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 9023

HiFi Звучник за ниски и средни фреквенции.

1.917 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-FR-13WP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2113

Водоотпорен звучник со висок квалитет за монтирање.

961 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-DR-45N
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 6060

Професионален звучник со среден опсег за монтирање.

18.733 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-FR-13WP/B
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2133

Водоотпорен звучник со висок квалитет за монтирање.

1.207 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-K-20.40
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2941

Правоаголен минијатурен звучник за монтирање.

282 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-K-28WP/50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2910

Мал звучник за монтирање со пластична мембрана.

243 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-K-36WP/50
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 2913

Мал звучник за монтирање со пластична мембрана.

270 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.