Мултиметри

Производи на страна:
Страна 8 од 8
SIG.SHS 806
Брзо инфо
(0)

Преносен осцилоскоп и мултиметар, 2 x 60MHz, брзина на семплирање 1GS/s со стандардни мултиметарски функции.

35.223 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG.SHS 810
Брзо инфо
(0)

Преносен осцилоскоп и мултиметар, 2 x 100MHz, брзина на семплирање 1GS/s со стандардни мултиметарски функции.

38.967 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SIG.SHS 820
Брзо инфо
(0)

Преносен осцилоскоп и мултиметар, 2 x 200MHz, брзина на семплирање 500MS/s со стандардни мултиметарски функции.

48.465 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 123B/S
Брзо инфо
(0)

Комбиниран осцилоскоп 3-во-1: преносен двоканален осцископ до 20MHz, стандарден мултиметар и снимач (логер) на вредностите на брановата функција

165.839 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 124B/S
Брзо инфо
(0)

Комбиниран осцилоскоп 3-во-1: преносен двоканален осцископ до 40MHz, стандарден мултиметар и снимач (логер) на вредностите на брановата функција

192.011 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS8910
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8910
СМД Тестер, 30 MR, 3 nF - 30mF
1.660 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HAMEG HZ19SMD
Брзо инфо
(0)
Сонда, LCR Metar, ADD
12.039 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON IP-09
Брзо инфо
(0)
Сонда, Rpm, AGOL ADD
1.067 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3710
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3710

Тестер на SMD компоненти во форма на пинцета, за проверка на исправноста на електронски компоненти.

3.081 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
LUTRON DM-9023
Брзо инфо
(0)
Тестер на Кондензатори, 20000 uF
6.592 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
termovizija_resenija_mk
merni sondi_MK
Merni unit
kuferi torbici_MK
instek mk
additel mk
ESD podloga za na masa_MK
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.