Мултиметри

Производи на страна:
Страна 3 од 8
FLUKE 116
Брзо инфо
(0)
Компактен TrueRMS мултиметар прилагоден за мерења во системите за климатизација, вентилација и греење. Покрај основните, има и подрачја за температура, микроампери и подрачј...
18.393 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 113
Брзо инфо
(0)

TrueRMS мултиметар за изведување на основни мерења. Има функција LoZ со која се спречува грешно отчитување во случаите кога се работи за индуциран напон.

9.814 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 114
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар за општа намена. Ги содржи основните функции во компактно ергономско куќиште, прилагодена за употреба со една рака. Има и специјална функција LoZ со која ...
12.941 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 179
Брзо инфо
(0)

TrueRMS мултиметар за индустриска употреба со највисоки заштитни стандарди.

26.317 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE 175
Брзо инфо
(0)

TrueRMS мултиметар за индустриска употреба со највисоки заштитни стандарди.

18.393 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 177
Брзо инфо
(0)

TrueRMS мултиметар за индустриска употреба со највисоки заштитни стандарди.

22.319 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 87V
Брзо инфо
(0)

Професионален TrueRMS мултиметар за индустриско одржување.

36.277 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 287
Брзо инфо
(0)

Професионален TrueRMS мултиметар со висока точност за индустриска употреба.

47.400 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 289
Брзо инфо
(1)

Професионален TrueRMS мултиметар со висока точност за напредна дијагностика и снимање.

51.471 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH EX505
Брзо инфо
(0)

TrueRMS дигитален мултиметар отпорен на влага и прашина (IP67).

8.145 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE 179/TLK225
Брзо инфо
(0)

TrueRMS мултиметар за индустриска употреба со највисоки заштитни стандарди, во комплет со дополнителни мерни сонди.

32.875 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE 179/TLK22x
Брзо инфо
(0)

TrueRMS мултиметар за индустриска употреба со највисоки заштитни стандарди, во комплет со дополнителни мерни сонди.

26.317 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE 28 II Ex
Брзо инфо
(0)

TrueRMS мултиметар за употреба во експлозивни средини, со водоотпорно куќиште (IP68) и висока напонска заштитна категорија.

99.817 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MD-9030
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9030

Дигитален мултиметар со стандардни мерни функции до 1000V AC/DC, за секојдневна употреба во лабораторија и/или основни сервисни интервенции на терен.

8.370 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
UNI-T UT20B
Брзо инфо
(0)

Дигитален мини мултиметар со мали димензии и универзална примена.

650 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
termovizija_resenija_mk
merni sondi_MK
Merni unit
kuferi torbici_MK
instek mk
additel mk
ESD podloga za na masa_MK
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.