Мултиметри

Производи на страна:
Страна 4 од 8
PKT-P3335
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3335

Дигитален мултиметар со одзив на средната вредност, со мануелно менување на подрачјата.

3.471 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PKT-P1035
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1035

Дигитален мултиметар за изведување на основни мерења, за општа намена.

1.786 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT61A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT61A

Дигитален мултиметар со автоматски избор на мерното подрачје, висока напонска заштита (CAT IV 600V), наменет за употреба во електроника и електрика.

3.690 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MASTECH MS8238C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8238C

Дигитален мултиметар со автоматско менување на мерното подрачје.

1.379 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MASTECH MS8360F
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8360F

Дигитален мултиметар со одзив на средната вредност, со автоматско менување на подрачјата.

1.975 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS8360C
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8360C

Дигитален мултиметар со одзив на средната вредност, со мануелно менување на подрачјата.

1.790 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MY78
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY78

Дигитален мултиметар со одзив на средната вредност, со мануелно менување на подрачјата.

2.370 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT133B
Брзо инфо
(0)

Дигитален мултиметар за изведување на основни мерења со мерни подрачја со бесконтактен детектор на присуство на напон (NCV).

1.232 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT133A
Брзо инфо
(0)
Дигитален мултиметар за изведување на основни мерења со мерни подрачја за температура, капацитет и фреквенција. Поседува и NCV функција за бесконтактна детекција на присуств...
1.690 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT55
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: UT 55

Дигитален мултиметар за изведување на основни мерења со мерни подрачја за температура, капацитет и фреквенција.

1.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MY74
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MY74

Дигитален мултиметар со одзив на средната вредност, со мануелно менување на подрачјата.

1.690 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P1075
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1075

Дигитален мултиметар во компактна мини изведба, со бесконтактен детектор на напон, за општа намена.

1.684 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
METREL MD-9020
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 9020

Дигитален мултиметар со стандардни мерни функции до 1000V AC/DC, за секојдневна употреба во лабораторија и/или основни сервисни интервенции на терен.

5.611 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
HYELEC MS8229
Брзо инфо
(0)

Дигитален мултиметар и тестер на амбиентални параметри: температура, влага, осветленост и бучава.

4.510 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
MASTECH MS8229
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8229

Дигитален мултиметар и тестер на амбиентални параметри: температура, влага, осветленост и бучава.

4.510 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
merni sondi_MK
Merni unit
kuferi torbici_MK
instek mk
additel mk
ESD podloga za na masa_MK
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.