Мултиметри

Производи на страна:
Страна 5 од 8
MASTECH MS8229
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8229

Дигитален мултиметар и тестер на амбиентални параметри: температура, влага, осветленост и бучава.

4.510 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS8209
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS8209

Дигитален мултиметар и тестер на амбиентални параметри: температура, влага, осветленост и бучава.

4.690 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH EX330
Брзо инфо
(0)

Дигитален мултиметар со стандардни мерни функции до 600V AC/DC, со вграден бесконтактен детектор на напон.

4.070 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE IR3000FC
Брзо инфо
(0)

Додаток за мерните уреди на Fluke, наменет за воспоставување на бежична комуникација со апликацијата Fluke Connect APP.

10.687 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE PC3000FC
Брзо инфо
(0)

USB dongle за бежично поврзување на мерен уред со FlukeConnect на РС.

8.142 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P8102
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 8102

Комплет мерна и испитна опрема составен од мултиметар, бесконтактен термометар и ендоскопска камера.

18.314 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-102
Брзо инфо
(0)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 2x100MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

298.526 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-202
Брзо инфо
(0)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 2x200MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

336.912 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-502
Брзо инфо
(1)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 2x500MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

415.012 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-062
Брзо инфо
(0)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 2x60MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

242.693 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-104
Брзо инфо
(0)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 4x100MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

336.081 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 190-204
Брзо инфо
(0)

Комбиниран инструмент: преносен осцилоскоп 4x200MHz, мултиметар и снимач на брановата функција.

384.437 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 116/323
Брзо инфо
(0)

Комплет за електричари.

26.027 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 289/FVF
Брзо инфо
(0)

Fluke 289 во комплет со софтвер и мерен прибор.

59.614 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 287/FVF
Брзо инфо
(0)

Fluke 287 во комплет со софтвер и мерен прибор.

55.543 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
merni sondi_MK
Merni unit
kuferi torbici_MK
instek mk
additel mk
ESD podloga za na masa_MK
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.