Мултиметри

Производи на страна:
Страна 1 од 8
FLUKE 87V-MAX
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар наменет за индустриска примена, IP67 заштита од прашина и вода, отпорен на пад од висина 4m, двојно подолго траење на батеријата во споредба со 87V и прош...
39.912 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3730
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3730
LCR Тестер, 20 MR, 2 mH - 20 H
4.026 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
HAMEG HM8118
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 20 Hz - 200 kHz
141.703 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
LUTRON LCR9073
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 2 nF - 1000 uF, 200 R - 20 MR
10.702 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
TECPEL LCR-612
Брзо инфо
(0)
LCR Тестер, 20 R -10 MR, 2 mH - 10000 H
11.632 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE V3001FC
Брзо инфо
(0)

Mерач на еднонасочен DС напон до 1000V со безжично поврзување на компјутер или на мултиметарот 3000FC.

15.485 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P2180
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2180
Mултиметар, 1000 V, 60 MR, -20 C + 1000 C
6.765 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P3441
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3441

TRMS мултиметар за heavy-duty апликации, заштитен со IP67 и со напредни мерни функции.

9.854 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT139C
Брзо инфо
(0)

True RMS Mултиметар за општа намена со автоматски избор на мерното подрачје.

2.995 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT139A
Брзо инфо
(0)

True RMS Mултиметар за општа намена со автоматски избор на мерното подрачје.

2.444 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH EX530
Брзо инфо
(0)

TRMS мултиметар со водоотпорно куќиште за изведување на мерења во сите средини со висока прецизност.

14.813 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4390
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4390

TrueRMS мултиметар со USB поврзување со РС, со стандардни мерни подрачја.

7.030 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE V3000FC
Брзо инфо
(0)

TrueRMS мерач на наизменичен АС напон до 1000V со безжично поврзување на компјутер или на мултиметарот 3000FC.

15.485 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3360
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3360

TrueRMS мултиметар, отпорен на вода и прашина со IP67.

7.676 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 3000FC
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар со стандардни мерни подрачја и можност за безжично поврзување на дополнителни мерни модули за мерење на напон, струја и температура, од серијата FlukeConn...
22.828 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
merni sondi_MK
kuferi torbici_MK
instek mk
ESD podloga za na masa_MK
additel mk
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.