Skip Navigation Links.

Мултиметри

Производи на страна:
Страна 1 од 7
PKT-P3730
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3730

Тестер на пасивни електронски компоненти: оптпорници, кондензатори и индуктивитети.

4.026 ден
Повеќе
на лагер
w
TECPEL LCR-612
Брзо инфо
(0)

Напреден тестер на кондензатори, индуктивитети и отпорници.

11.632 ден
Повеќе
на лагер
w
LUTRON LCR9073
Брзо инфо
(0)

Прирачен тестер на капацитивност, индуктивност и отпорност (LCR).

10.702 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE V3001FC
Брзо инфо
(0)

Mерач на еднонасочен DС напон до 1000V со безжично поврзување на компјутер или на мултиметарот 3000FC.

15.122 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT139A
Брзо инфо
(0)

True RMS Mултиметар за општа намена со автоматски избор на мерното подрачје.

2.444 ден
Повеќе
на лагер
w
PKT-P3441
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3441

TRMS мултиметар за heavy-duty апликации, заштитен со IP67 и со напредни мерни функции.

9.854 ден
Повеќе
на лагер
w
EXTECH EX530
Брзо инфо
(0)

TRMS мултиметар со водоотпорно куќиште за изведување на мерења во сите средини со висока прецизност.

14.540 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P4390
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 4390

TrueRMS мултиметар со USB поврзување со РС, со стандардни мерни подрачја.

7.030 ден
Повеќе
на лагер
w
FLUKE V3000FC
Брзо инфо
(0)

TrueRMS мерач на наизменичен АС напон до 1000V со безжично поврзување на компјутер или на мултиметарот 3000FC.

15.122 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3360
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3360

TrueRMS мултиметар, отпорен на вода и прашина со IP67.

7.676 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 3000FC
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар со стандардни мерни подрачја и можност за безжично поврзување на дополнителни мерни модули за мерење на напон, струја и температура, од серијата FlukeConn...
22.319 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 3000FC/1AC
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар со стандардни мерни подрачја и можност за безжично поврзување на дополнителни мерни модули за мерење на напон, струја и температура, од серијата FlukeConn...
30.752 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 3000FC/EDA
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар со стандардни мерни подрачја и можност за безжично поврзување на дополнителни мерни модули за мерење на напон, струја и температура, од серијата FlukeConn...
27.699 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 3000FC/TPA
Брзо инфо
(0)
TrueRMS мултиметар со стандардни мерни подрачја и можност за безжично поврзување на дополнителни мерни модули за мерење на напон, струја и температура, од серијата FlukeConn...
23.846 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P3440
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 3440

Мултиметар со TrueRMS отчитувања, со графички дисплеј и Bluetooth поврзување.

13.809 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
merni sondi_MK
kuferi torbici_MK
ESD podloga za na masa_MK
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.