Струјни клешти

Производи на страна:
Страна 1 од 4
UNI-T UT210A
Брзо инфо
(0)

AC мини струјна клешта до 200A АС, за општа намена, дизајнирана за практична работа при мерења во мал простор.

1.415 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS2001
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS2001

Струјна клешта за мерење на струја до 1000A АС.

1.540 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE i3000S
Брзо инфо
(0)

AC струјна клешта-адаптер за мерењe на струја до 3000A.

59.468 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE I1000S
Брзо инфо
(0)

AC струјна клешта-адаптер за мерењe на струја до 800A.

49.436 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE I200S
Брзо инфо
(0)

Струјна клешта адаптер за мерење на струи до 200A АС.

20.574 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE I400
Брзо инфо
(0)

Струјна клешта -адаптер за мерење на струи до 400A АС.

12.359 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE 80i-110S
Брзо инфо
(0)

AC/DC клешта -адаптер до 100А со батериско напојување и BNC конектор.

57.215 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE i30S
Брзо инфо
(0)

AC/DC клешта -адаптер до 30А со батериско напојување, со BNC и 2x4mm конектор.

45.365 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE I410
Брзо инфо
(0)

AC/DC клешта -адаптер до 400А со батериско напојување и 2x4mm конектор.

20.574 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE I1010
Брзо инфо
(0)

AC/DC клешта -адаптер до 600А/10001 со батериско напојување и 4mm конектор.

35.478 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE I1010-KIT
Брзо инфо
(0)

AC/DC клешта -адаптер до 600А/10001 со батериско напојување и 4mm конектор во комплет со преносна торбица.

36.277 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS2128A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P-MAS-MS2128A-B0001

Струјна клешта за мерење на AC/DC струи до 400А со вградена светилка за оветлување на местото на мерење.

2.744 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT210E
Брзо инфо
(0)

True RMS AC/DC мини струјна клешта до 100A, за општа намена, дизајнирана за практична работа при мерења во мал простор.

2.990 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH 380947
Брзо инфо
(0)

True RMS 400A AC/DC мини струјна клешта со висока резолуција од 1mA.

22.962 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
UNI-T UT210D
Брзо инфо
(0)

True RMS 200A AC/DC мини струјна клешта за општа намена, дизајнирана за практична работа при мерења во мал простор.

2.955 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.