Skip Navigation Links.

Електроинсталациски инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 10
FLUKE DMS COMP
Брзо инфо
(0)

Софтверски пакет за пренос, обработка и креирање на извештаи од мерењата. Компатибилен со тестерите на инсталации Fluke 166x.

43.474 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE DS703FC
Брзо инфо
(0)

Видео-инспекциска камера за точка и прецизна инспекција и дијагностика во тешко пристапни места, со бежично поврзување.

171.073 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN CS200
Брзо инфо
(0)

Mетал детектор со LCD дисплеј за трагање на монети, накит, злато, сребро, со општа намена за детекција и лоцирање на метали.

12.322 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN CS130
Брзо инфо
(0)

Mетал детектор за трагање на монети, накит, злато, сребро, со општа намена за детекција и лоцирање на метали.

5.990 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
METREL A-1143
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: A 1143

Додаток за серијата Eurotest тестери на инсталации од Мetrel за изведување на прецизни мерења на заштитните импеданси.

68.056 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3290GP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3290 GP
Преносен, батериски напојуван инструмент наменет за мерење на отпорност на заземјување, специфична отпорност на тло и потенцијал на земја  на енергетски и неенергетски ...
270.361 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
MASTECH MS6812
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MS6812

Tрагач на мрежни кабли и парици наменет за идентификација и лоцирање на проводници групирани во кабли без оштетување на изолацијата.

1.047 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE PRO3000
Брзо инфо
(0)
Аналоген трагач на парици за брзо и лесно идентификување на мрежни кабли. Комплетот се состои од генератор на сигнал со два режима на работа (континуиран и испрекинат сигнал...
6.983 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
PKT-P1030
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 1030

Бесконтактен детектор на напон (50-1000)V AC со светлосна и звучна индикација за присуство на напон.

944 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
METREL MD-106
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MD 106

Еднополен детектор на напон со звучна и светлосна сигнализација.

896 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE 2-AC
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен детектор на напон со светлосна сигнализација и највисока напонска заштитна категорија.

2.181 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE LVD2
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен детектор на напон со светлосна сигнализација за присуство на напон.

3.053 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE 1AC-II
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен детектор на напон со светлосна сигнализација и највисока напонска заштитна категорија.

2.399 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE LVD1A
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен детектор на напон со светлосна сигнализација за присуство на напон.

2.763 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLIR VSC58-20M
Брзо инфо
(0)

Видео камера додаток за Flir VS70.

218.027 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.