Skip Navigation Links.

Електроинсталациски инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 9
FLUKE DS703FC
Брзо инфо
(0)

Видео-инспекциска камера за точка и прецизна инспекција и дијагностика во тешко пристапни места, со бежично поврзување.

166.088 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN CS130
Брзо инфо
(0)

Mетал детектор за трагање на монети, накит, злато, сребро, со општа намена за детекција и лоцирање на метали.

6.469 ден
Повеќе
На лагер
w
VELLEMAN CS200
Брзо инфо
(0)

Mетал детектор со LCD дисплеј за трагање на монети, накит, злато, сребро, со општа намена за детекција и лоцирање на метали.

12.322 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL A-1143
Брзо инфо
(0)
Код: A 1143

Додаток за серијата Eurotest тестери на инсталации од Мetrel за изведување на прецизни мерења на заштитните импеданси.

68.056 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-3290GP
Брзо инфо
(0)
Код: MI 3290 GP
Преносен, батериски напојуван инструмент наменет за мерење на отпорност на заземјување, специфична отпорност на тло и потенцијал на земја  на енергетски и неенергетски ...
262.481 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
SEW 181CB
Брзо инфо
(0)

Дводелен инструмент составен од генератор на сигнал и приемник на сигналот во облик на сонда за трагање на кабли и парици.

4.122 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE PRO3000
Брзо инфо
(0)
Аналоген трагач на парици за брзо и лесно идентификување на мрежни кабли. Комплетот се состои од генератор на сигнал со два режима на работа (континуиран и испрекинат сигнал...
6.643 ден
Повеќе
На лагер
w
PKT-P1030
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен детектор на напон (50-1000)V AC со светлосна и звучна индикација за присуство на напон.

944 ден
Повеќе
На лагер
w
METREL MD-106
Брзо инфо
(0)
Код: MD 106

Еднополен детектор на напон со звучна и светлосна сигнализација.

896 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
FLUKE 2-AC
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен детектор на напон со светлосна сигнализација и највисока напонска заштитна категорија.

2.108 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 1AC-II
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен детектор на напон со светлосна сигнализација и највисока напонска заштитна категорија.

2.254 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE LVD1A
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен детектор на напон со светлосна сигнализација за присуство на напон.

2.617 ден
Повеќе
На лагер
w
MASTECH MS8902B
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен детектор на напон (12-600)V AC и детектор на метални површини.

890 ден
Повеќе
На лагер
w
FLUKE LVD2
Брзо инфо
(0)

Бесконтактен детектор на напон со светлосна сигнализација за присуство на напон.

2.908 ден
Повеќе
На лагер
w
FLIR VSC58-20M
Брзо инфо
(0)

Видео камера додаток за Flir VS70.

191.927 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.