Практична едукација

2ра забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

04.12.2019

Повторно во LOGING ELECTRONICS -  оваа Сабота на 07.12 организираме бесплатна, забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“.

Забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“

29.10.2019

LOGING ELECTRONICS оваа Сабота на 02.11 организира бесплатна, забавна и едукативна работилница за најмладите - „УЧИМЕ ДА ЛЕМИМЕ“.

Реализирана првата практично показна работилница JANITZA

24.10.2019

На  9 октомври 2019 ја одржавме првата работилница со практично-показен предзнак за решенијата на производителот Janitza – еден од врвните светски производители за решенија за енергетски менаџмент, мониторинг на квалитет на електрична енергија, како и мониторинг на струја на истекување (RCM).

Работилница: РАЗВОЈНИ МИКРОПРОЦЕСОРСКИ СИСТЕМИ

05.06.2018

Достава на најнови, практични информации, базирани на модернизацијата на современото опшество преку специјализирана, практично-показна едукација

Практично-показна работилница: Управување со Емисиите на Мали Горилници

03.05.2018

Подигнување на свеста за управување со емисиите на штетни гасови и прашина заради заштита на животната средина

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.