Практична едукација

Работилница: РАЗВОЈНИ МИКРОПРОЦЕСОРСКИ СИСТЕМИ

05.06.2018

Достава на најнови, практични информации, базирани на модернизацијата на современото опшество преку специјализирана, практично-показна едукација

Практично-показна работилница: Управување со Емисиите на Мали Горилници

03.05.2018

Подигнување на свеста за управување со емисиите на штетни гасови и прашина заради заштита на животната средина

Бесплатна можност за проширувања на знаењата за локација на подземни кабли и цевки

21.10.2014

Бесплатна можност за проширувања на знаењата за локација на подземни кабли и цевки

Бесплатна можност за проширувања на знаењата за најновите инструменти на FLUKE

21.10.2014

Бесплатна можност за проширувања на знаењата за најновите инструменти на FLUKE.

Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.