Термовизиски камери

Производи на страна:
Страна 2 од 3
OPTR.Xi 40LTF13
Брзо инфо
(0)
Компактна Процесна IR Камера, Xi 40LTF13, 382 x 288, USB2.0, IP67, Optris
153.106 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR GF320
Брзо инфо
(0)
Термовизиска Kамера, LCD, -20°C to 350°C
Повеќе
Побарајте понуда...
FLIR T1030SC
Брзо инфо
(0)
Термовизиска Kамера, 4.3 Инчи, Екран на Допир, -40 до + 2000 C
Повеќе
Побарајте понуда...
FLUKE Ti480PRO 9
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 640x480, -20:1000 °C, <0.05 °C, 34x24 °, 3.5", IP54
738.940 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE TiS20+
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 120x90, -20:150 °C, <0.06 °C, 50x38 °, 3.5", IP54
99.619 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR C5
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, Џебна, 160x120, -20:400 °C, <0.07 °C, 54X42 °, 3.5"
54.006 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5610A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5610 A
Инфрацрвена Камера, 220x160, -20:300 °C, <0.07 °C, 27x35 °, 2.4"
36.459 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE Ti401PRO
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 640x480, -20:650 °C, <0.075 °C, 34x24 °, 3.5", IP54
620.294 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5615
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5615
Инфрацрвена Камера, 160x120, -20:550 °C, <0.04 °C, 37x50 °, 2.4"
36.459 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5620
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5620
Инфрацрвена Камера, 384x288, -20:550 °C, <0.04 °C, 37x28.5 °, 3.4"
245.420 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE TiS60+
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:400 °C, <0.045 °C, 34.1x25.6 °, 3.5", IP54
249.173 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR T640 25°
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 640x480, -40:650 °C, <0.03 °C, 25 °, 4.3"
2.071.872 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E53
Брзо инфо
(1)
Инфрацрвена Камера, 240x180, -20:650 °C, <0.04 °C, 24x18 °, 4", IP54
382.110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E5-XT
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 160x120, -20:400 °C, <0.1 °C, 45x34 °, 3", IP54
107.928 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E8-XT
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:550 °C, <0.05 °C, 45x34 °, 3", IP54
249.173 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.