Термовизиски камери

Производи на страна:
Страна 3 од 3
PKT-P5605
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5605
Инфрацрвена Камера, 60x60, -20:300 °C, <0.3 °C, 20x20 °, 2.4"
34.413 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
PKT-P5610A
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5610 A
Инфрацрвена Камера, 220x160, -20:300 °C, <0.07 °C, 27x35 °, 2.4"
36.459 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE Ti401PRO
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 640x480, -20:650 °C, <0.075 °C, 34x24 °, 3.5", IP54
620.294 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5615
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5615
Инфрацрвена Камера, 160x120, -20:550 °C, <0.04 °C, 37x50 °, 2.4"
36.459 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5620
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5620
Инфрацрвена Камера, 384x288, -20:550 °C, <0.04 °C, 37x28.5 °, 3.4"
245.420 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E75
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:650 °C, <0.03 °C, 24x18 °, 4", IP54
550.502 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E95
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 464x348, -20:1500 °C, <0.03 °C, 24x18 °, 4", IP54
790.896 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR T530
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:650 °C, <0.03 °C, 24 °, 4"
787.019 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR T540
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 464x348, -20:1500 °C, <0.03 °C, 24 °, 4"
1.075.884 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE TI300+
Брзо инфо
(0)
Инфрацрвена Камера, 320x240, -20:650 °C, <0.075 °C, 34x24 °, 3.5", IP54
373.801 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FOTRIC 226B
Брзо инфо
(1)

Plug&Play комплет  (термовизиска камера + софтверска апликација) за употреба кај апликациите за детектирање на повишена  телесна температура.

277.350 ден
Повеќе
Б.Исп.одЛагер
w
FLUKE LENS/WIDE2
Брзо инфо
(0)
Термовизиска Леќа, Широкоаголна Леќа, Инфрацрвена Камера, Fluke Ti400, Fluke Ti300, Fluke Ti200
113.162 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.