Термовизиски камери

Производи на страна:
Страна 1 од 3
OPTR.Xi 40LTF20C
Брзо инфо
(0)

Комплет за испитување на електронски плочки, базиран на компактна IR камера со USB 2.0 поврзување и посебен микроскопски оптички систем.

162.528 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE RSE300 9Hz
Брзо инфо
(0)

Термовизиска камера за монтажа (стационарна), резолуција 320х240, наменета за пренос и анализа на термовизиско видео и слики.

891.227 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE RSE600 9Hz
Брзо инфо
(0)

Термовизиска камера за монтажа (стационарна), резолуција 640х320, наменета за пренос и анализа на термовизиско видео и слики.

1.163.124 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E53
Брзо инфо
(1)
Термовизиска камера наменета  за секојдневно одржување во индустриските процеси. Содржи иновативни функции за изведување на снимањата, можност за додавање на леќи и заш...
382.110 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E5-XT
Брзо инфо
(0)
Термовизиска камера од Е-XT серијата на производителот Flir. Наменета е за секојдневно одржување во индустриските процеси на одржување. Содржи напреден сензор за IR слики, с...
107.928 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E8-XT
Брзо инфо
(0)
Термовизиска камера од Е-серијата на производителот Flir. Наменета е за секојдневно одржување во индустриските процеси на одржување. Содржи напреден сензор за IR слики и спе...
249.173 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E6-XT
Брзо инфо
(0)
Термовизиска камера од Е-серијата на производителот Flir. Наменета е за секојдневно одржување во индустриските процеси на одржување. Содржи напреден сензор за IR слики и спе...
157.779 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE PTi120
Брзо инфо
(0)

Мини-термовизиска камера во џебна изведба наменета за изведување на основни термовизиски снимања кај индустриските апликации.

63.893 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR C2
Брзо инфо
(0)
Термовизиска камера во џебна изведба наменета за изведување на термовизиски снимања кај електро/механички апликации и инспекција на објекти во градежништвото.   ...
41.460 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR C3
Брзо инфо
(0)
Термовизиска камера во џебна изведба наменета за изведување на термовизиски снимања кај електро/механички апликации и инспекција на објекти во градежништвото.   ...
49.768 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Pi 400O29T9
Брзо инфо
(0)

Напредна, стационарна IR камера со напредни перформанси, USB 2.0, процесен интерфејс (аналоген излез и влез и дигитален влез), 29х22°, IP67.

301.522 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
OPTR.Pi 450O29T9
Брзо инфо
(0)

Напредна, стационарна IR камера со напредни перформанси, USB 2.0, процесен интерфејс (аналоген излез и влез и дигитален влез), 29х22°, IP67.

370.224 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE Ti480PRO 9
Брзо инфо
(0)
Термовизиска камера со напредни перформанси за употреба во индустријата. Поседува специјална LaserSharp™ и MultiSharp™ функција  за добивање на јасни и остр...
738.940 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE Ti401PRO
Брзо инфо
(0)
Термовизиска камера со напредни перформанси за употреба во индустријата. Поседува специјална LaserSharp™ Auto Focus функција за добивање на јасни и остри термовизиски ...
581.515 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLIR E75
Брзо инфо
(0)
Термовизиска камера наменета  за напредно секојдневно одржување во индустриските процеси. Содржи иновативни функции за изведување на снимањата, можност за додавање на л...
550.502 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.