Анализатори на моќност

Производи на страна:
Страна 1 од 2
FLUKE 345
Брзо инфо
(0)

Еднофазен анализатор на моќност во облик на клешта.

137.590 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P2510
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 2510

Еднофазен мерач на моќност со RS232 интерфејс и 0,1W резолуција.

22.869 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE i5sPQ3
Брзо инфо
(0)

Комплет од 3 струјни клешти за мерење на секундарни струјни кола xx/5A за употреба со анализатор.

99.090 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 435-II
Брзо инфо
(0)
Преносен анализатор на квалитет на електрична енергија од новата генерација, со напредни функции за целосна анализа на мрежните систем во согласност со стандардот IEC 61000-...
515.878 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 437-II
Брзо инфо
(0)
Преносен анализатор на квалитет на електрична енергија од новата генерација, со напредни функции за целосна анализа на мрежните системи во согласност со стандардот IEC 61000...
663.720 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 434-II
Брзо инфо
(0)

Преносен анализатор на квалитет на електрична енергија од новата генерација, со напредни функции за целосна анализа на мрежните системи.

401.303 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 438 II
Брзо инфо
(0)

Преносен анализатор на квалитет на електрична енергија со напредни функции за испитување на електрични мотори.

593.153 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-2892ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 2892 ST

Преносен трифазен анализатор во Class A, за изведување на напредни снимања на параметрите на електричните мрежи, комплет без струјни клешти.

188.785 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-2892EU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 2892 EU

Преносен трифазен анализатор во Class A, во комплет со струјни клешти до 3000А, за изведување на напредни снимања на параметрите на електричните мрежи.

226.307 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-2883EU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 2883 EU

Преносен трифазен анализатор во Class S, во комплет со струјни клешти до 3000А, за изведување на стандардни снимања на параметрите на електричните мрежи.

121.479 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-2885ST
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 2885 ST

Преносен трифазен анализатор во Class S,  за изведување на напредни снимања на параметрите на електричните мрежи, во комплет без струјни клешти.

148.683 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MI-2885EU
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 2885 EU

Преносен трифазен анализатор во Class S, во комплет со струјни клешти до 3000А, за изведување на напредни снимања на параметрите на електричните мрежи.

186.205 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ELSPEC G3500
Брзо инфо
(0)

Моќен, трифазен анализатор - рекордер на брановите форми на мрежните параметри.

415.479 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ELSPEC G4500
Брзо инфо
(0)

Моќен, трифазен анализатор - рекордер на брановите форми на мрежните параметри.

676.835 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE 1760
Брзо инфо
(0)

Трифазен анализатор-рекорден на параметрите на системи наменет за најсуптилна анализа на напојните параметри.

1.025.213 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.