Вградливи инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 8
CIR-M20901
Брзо инфо
(0)

Дигитален волтметар за монтажа на шина, за мерење на АС напон до 600V.

6.122 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SQ-72-AC-25A
Брзо инфо
(0)

Индустриски амперметар за панел монтажа, до 25A-AC, (72x72)mm.

637 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 30A-AC
Брзо инфо
(0)

Индустриски амперметар за панел монтажа, до 30A-AC, (71x60)mm.

1.848 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 10A-AC
Брзо инфо
(0)

Индустриски амперметар за панел монтажа, до 10A-AC, (71x60)mm.

1.725 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SQ-72-AC-300V
Брзо инфо
(0)

Индустриски волтметар за панел монтажа, до 300V AC, (72x72)mm.

637 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SQ-72-AC-600V
Брзо инфо
(0)

Индустриски волтметар за панел монтажа, до 600V AC, (72x72)mm.

637 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SD-60-DC-10A
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC амперметар  наменет за панел монтажа, до 10A, (60x60)mm.

520 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ROD-72 25ADC
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC амперметар  наменет за панел монтажа, до 25A, (69x53)mm.

1.355 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SD-60-DC-5A
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC амперметар  наменет за панел монтажа, до 5A, (60x60)mm.

526 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SD-60-DC-25A
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC амперметар  наменет за панел монтажа, до 25A, (60x60)mm.

520 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 30A-DC
Брзо инфо
(0)

Индустриски амперметар за панел монтажа, до 30A-DC, (71x60)mm.

2.095 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 30VDC
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC волтметар  наменет за панел монтажа, до 30V, (71x60.5)mm.

2.033 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SD-60-DC-30V
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC волтметар  наменет за панел монтажа, до 30V, (60x60)mm.

520 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SD-60-DC-60V
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC волтметар  наменет за панел монтажа, до 60V, (60x60)mm.

526 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P9040
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 9040

Мерач на потрошувачка на ел. енергија составен од бежично поврзани приемник и предавател, наменет за потрошувачи приклучени на шуко.

4.026 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.