Skip Navigation Links.

Вградливи инструменти

Производи на страна:
Страна 1 од 8
CIR-M20901
Брзо инфо
(0)

Дигитален волтметар за монтажа на шина, за мерење на АС напон до 600V.

6.122 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SQ-72-AC-25A
Брзо инфо
(0)

Индустриски амперметар за панел монтажа, до 25A-AC, (72x72)mm.

637 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SQ-72-AC-600V
Брзо инфо
(0)

Индустриски волтметар за панел монтажа, до 600V AC, (72x72)mm.

637 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SQ-72-AC-300V
Брзо инфо
(0)

Индустриски волтметар за панел монтажа, до 300V AC, (72x72)mm.

637 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SD-60-DC-5A
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC амперметар  наменет за панел монтажа, до 5A, (60x60)mm.

526 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SD-60-DC-10A
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC амперметар  наменет за панел монтажа, до 10A, (60x60)mm.

520 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SD-60-DC-25A
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC амперметар  наменет за панел монтажа, до 25A, (60x60)mm.

520 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ROD-72 25ADC
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC амперметар  наменет за панел монтажа, до 25A, (69x53)mm.

1.355 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SD-60-DC-30V
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC волтметар  наменет за панел монтажа, до 30V, (60x60)mm.

520 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SD-60-DC-60V
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC волтметар  наменет за панел монтажа, до 60V, (60x60)mm.

526 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ST-670 30VDC
Брзо инфо
(0)

Аналоген DC волтметар  наменет за панел монтажа, до 30V, (71x60.5)mm.

2.033 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P9040
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 9040

Мерач на потрошувачка на ел. енергија составен од бежично поврзани приемник и предавател, наменет за потрошувачи приклучени на шуко.

4.026 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
ELSPEC G4410
Брзо инфо
(0)

Моќен, вградлив, модуларен анализатор на мрежните системи наменет за снимање на брановата функција (рекордер).

204.286 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ELSPEC G4420
Брзо инфо
(0)

Моќен, вградлив, модуларен анализатор на мрежните системи наменет за снимање на брановата функција (рекордер).

279.167 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
ELSPEC G4430
Брзо инфо
(0)

Моќен, вградлив, модуларен анализатор на мрежните системи наменет за снимање на брановата функција (рекордер).

374.404 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2019 Loging Electronics. All rights reserved.