Лабораториска мерна опрема

Производи на страна:
Страна 5 од 8
HYELEC HY3005D
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со линеарен режим на работа.

7.915 ден
Повеќе
На лагер
w
RND320-KA3005D
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со линеарен режим на работа.

7.950 ден
Повеќе
На лагер
w
HYELEC HY5003B
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со еден канал, со линеарен режим на работа.

5.853 ден
Повеќе
На лагер
w
INSTEK GPS-3030D
Брзо инфо
(0)
Код: GPS-3030D

Лабораторско напојување со линеарен режим на работа, 1 излезен канал (0-30)V-DC, излезна струја до 3А.

14.831 ден
Повеќе
На лагер
w
INSTEK SPS-1820
Брзо инфо
(0)
Код: SPS-1820

Лабораториско напојување со еден канал, со прекинувачки режим на работа 0-18V/20A.

36.205 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6135
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со прекинувачки режим на работа.

11.627 ден
Повеќе
На лагер
w
HYELEC HY3010E
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со еден излезен канал и дигитална индикација на напонот и струјата, излезен напон (0-30V)DC и максимална струја 10A.

9.892 ден
Повеќе
На лагер
w
INSTEK GPS-2303
Брзо инфо
(0)
Код: GPS-2303

Лабораториско напојување со 2 канали, со линеарен режим на генерирање на излезните големини.

26.463 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
NINGBO PS23023DL
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со 2 канали, со линеарен режим на генерирање на излезните големини.

20.023 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P6210
Брзо инфо
(0)

Лабораториско напојување со 4 канали, со линеарен режим на генерирање на излезните големини.

21.627 ден
Повеќе
Нема лагер (прашајте не за рокот на испорака)
w
INSTEK GPS-4303
Брзо инфо
(0)
Код: GPS-4303

Лабораториско напојување со 4 канали, со линеарен режим на генерирање на излезните големини.

32.279 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
METREL MA-4852
Брзо инфо
(0)
Код: MA 4852

Лабораториско напојување со DC и AC излез до 6А.

29.298 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
INSTEK SPD-3606
Брзо инфо
(0)
Код: SPD-3606

Лабораториско напојување со три канали со прекинувачки режим на работа.

60.195 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
HYELEC HY3003
Брзо инфо
(0)

Лабораторско напојување со линеарен режим на работа.

7.950 ден
Повеќе
На лагер
w
INSTEK GVT-417B
Брзо инфо
(0)
Код: GVT-417B

Аналоген мерач на мали АС напони.

13.813 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
KatalogMO_2015_2016
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2018 Loging Electronics. All rights reserved.