Skip Navigation Links.

Инструменти за високонапонски мрежи

Производи на страна:
Страна 1 од 1
SMC PME-500-TR
Брзо инфо
(0)

Tест платформа за испитување на прекинувачи за среден и висок напон.

Повеќе
Само во продавница
METREL MI-3280
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: MI 3280
Mi3280 е преносен, батериски напојуван инструмент наменет за дијагностика на трансформатори. Испитува на преносен однос, девијација на фаза и возбудна струја, како и отпорно...
234.914 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 80K-40
Брзо инфо
(0)

Високонапонска мерна сонда со мерен опсег до 40kV AC/DC наменета за приклучување на мултиметар.

23.119 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
LUTRON HV-40
Брзо инфо
(0)

Сонда за испитување на висок напон до 40kV, за приклучување на мултиметар.

7.692 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SEW 230HD
Брзо инфо
(0)

Детектор на присуство на висок напон до 36,5kV и должина 1,5m.

14.685 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
SMC MENTOR
Брзо инфо
(0)

Универзален, преносен, трифазен комплет за испитување на секундарна релејна заштита.

Повеќе
Само во продавница
SMC PME-20-PH
Брзо инфо
(0)

Комбиниран мерач на фазен агол, фреквенција и фактор на моќност.

Повеќе
Само во продавница
SMC EMU
Брзо инфо
(0)

Струен извор за тестирање и калибрација на мали прекинувачи, струјни шантови и сл.

Повеќе
Само во продавница
SEW 276HD
Брзо инфо
(0)

Телескопски детектор на висок напон.

12.214 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.