Skip Navigation Links.

Други мерачи на неелектрични големини

Производи на страна:
Страна 1 од 6
ADASH A4300
Брзо инфо
(0)
Преносен вибрациски дијагностички анализатор со 3 влезови, за поврзување на два моно- или еден три-аксијален сензор. Анализаторот може да се конфигурира и испорача со следни...
Повеќе
Само во продавница
ADASH A4400
Брзо инфо
(0)
Моќен дијагностички анализатор за евалуација на состојбата на машина преку анализа на вибрациите. Опремен е со специјален дијагностички алгоритам, развиен од Adash, со кој а...
Повеќе
Само во продавница
ADASH A4404
Брзо инфо
(0)
4-канален анализатор на вибрации во џебна изведба со USB поврзување. Инструментот се напојува директно преку USB (не користи надворешно напојување) и може да се употребува з...
Повеќе
Само во продавница
SVAN-SV106
Брзо инфо
(0)

6-канален мерач на вибрации пренесени на човечко тело наменет за истовремено мерење на вибрациите рака-дланка и цело тело.

Повеќе
Само во продавница
LUTRON PH-222
Брзо инфо
(0)

PH метар во облик на пенкало.

5.589 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5315
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5315

PH метар за лабораториска употреба

2.406 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5305
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5305

PH метар во форма на пенкало, мерен опсег 0 - 14PH.

4.285 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
PKT-P5310
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: P 5310

Мерач на PH вредност на течности со одвоива сонда.

8.189 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
SVAN-SA38
Брзо инфо
(0)

Адаптер за калибрација наменет за прилагодување на сензорот за општи вибрации на калибратор.

Повеќе
Само во продавница
SVAN-SA105
Брзо инфо
(0)

Адаптер за калибрација наменет за прилагодување на сензорот за рачни вибрации на калибратор.

Повеќе
Само во продавница
LUTRON RGB-1002
Брзо инфо
(0)

Анализатор на боја (RGB) на материјали за утврдување на точните координати на бојата.

40.062 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VELLEMAN VTBAL16
Брзо инфо
(0)

Мини-џебна Вага, 500g.

3.050 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
EXTECH PH 220-C
Брзо инфо
(0)

PH метар со можност за приказ на температура, комплетно водоотпорен кога сондата е поврзана со инструментот.

11.849 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
FLUKE 180LR
Брзо инфо
(0)

Ласер во црвена боја со две линии (хоризонтална и вертикална) наменет за професионална употреба во апликации за порамнување.

16.946 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
FLUKE 180LG
Брзо инфо
(0)

Ласер во зелена боја со две линии (хоризонтална и вертикална) наменет за професионална употреба во апликации за порамнување.

20.872 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
termovizija_resenija_mk
KatalogMO_2015_2016
Merni unit
instek mk
additel mk
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.