Делови

Производи на страна:
Страна 2 од 5
VS-5000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5000

Калем со воздушно јадро,

0.1mH, 0.6mm, 0.3Ω. 

155 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5009
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5009

Калем со воздушно јадро,

0.47mH, 1.0mm, 0.4Ω. 

378 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4987
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4987

Калем со воздушно јадро,

0.82mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

212 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4995
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4995

Калем со воздушно јадро,

0.33mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

170 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-4998
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4998

Калем со воздушно јадро,

0.15mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

134 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-4997
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4997

Калем со воздушно јадро,

0.22mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

165 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5013

Калем со воздушно јадро,

0.82mH, 1.0mm, 0.4Ω. 

475 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5014

Калем со воздушно јадро,

1.0mH, 1.0mm, 0.4Ω. 

595 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-4986
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4986

Калем со воздушно јадро,

1.0mH, 0.6mm, 1.2Ω. 

229 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-C33 250MKT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5335

Блок кондензатор 33uF, 250V - MKT.

861 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-C47 250MKT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5437

Блок кондензатор 47uF, 250V - MKT.

281 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-C2.2 250MKP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5223

Блок кондензатор 2,2uF, 250V - MKP.

211 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-C10 250MKP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5231

Блок кондензатор 10uF, 250V - MKP.

464 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-C15 250MKP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5232

Блок кондензатор 15uF, 250V - MKP.

606 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-100/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5388

Електролитски биполарен кондензатор 100uF, 63V.

210 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.