Делови

Производи на страна:
Страна 2 од 5
VS-4998
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4998

Калем со воздушно јадро,

0.15mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

134 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-3605
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 3605

Калем со феритно јадро,

3.3mH 1.32mm 12.1A.

1.678 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4985
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4985

Калем со воздушно јадро,

3.3mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

427 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4986
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4986

Калем со воздушно јадро,

1.0mH, 0.6mm, 1.2Ω. 

229 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-5000
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5000

Калем со воздушно јадро,

0.1mH, 0.6mm, 0.3Ω. 

155 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5009
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5009

Калем со воздушно јадро,

0.47mH, 1.0mm, 0.4Ω. 

378 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-4997
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 4997

Калем со воздушно јадро,

0.22mH, 0.6mm, 0.4Ω. 

165 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5013
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5013

Калем со воздушно јадро,

0.82mH, 1.0mm, 0.4Ω. 

475 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-5014
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5014

Калем со воздушно јадро,

1.0mH, 1.0mm, 0.4Ω. 

595 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-C68 250MKT
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5339

Блок кондензатор 68uF, 250V - MKT.

379 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-C1 250MKP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5219

Блок кондензатор 1uF, 250V - MKP.

158 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-C1.5 250MKP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5221

Блок кондензатор 1,5uF, 250V - MKP.

92 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-C3.3 250MKP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5225

Блок кондензатор 3,3uF, 250V - MKP.

237 ден
Повеќе
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w
VS-C22 250MKP
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5233

Блок кондензатор 22uF, 250V - MKP.

867 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
VS-330/63BA
Брзо инфо
(0)
Код од Произв.: 5394

Електролитски биполарен кондензатор 330uF, 63V.

281 ден
Повеќе
Беспл. Испор.
w
Smart uredi
plavi artikli_mkd_mk_den
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.