2-системска свртница

VS-HW2/70NG/4
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VISATON

2-системска свртница 4Ω, 100W.

1.166 ден
(вклучено ДДВ): 177,86 ден
Беспл. Испор.
w

Свртница изработена од високо квалитетни бакарни намотки и електролитски кондензатори со ниско ниво на загуба поставени на епоксидна плочка. Овозможува високо ниво на функционалност.

 

Карактеристики:

  • Импеданса: 4Ω
  • Номинална моќност: 100W
  • Максимална моќност: 160W
  • Фреквенција: 3000Hz
  • Димензии: (100x150)mm
Отпорност 4 Ω
Номинална RMS моќност 100 W
Максимална RMS моќност 160 W
Фреквенција 3.000 Hz
Димензии 100x150 mm
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.