Бас рефлекс цевка

VS-BR-25.50
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VISATON
Код од Произв.: 5216

Свиткана бас рефлекс цевка.

888 ден
(вклучено ДДВ): 135,46 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Свиткана бас рефлекс цевка со два отвора во облик на труба со кои се спречува непотребното триење на воздухот и непосакуваните звуци.

Погодна за:

 • CLASSIC 200
 • CONVENTION MK IV SAT
 • COUPLET
 • ELEVATION 3
 • FONTANELLA SUB
 • NANO SUB
 • SOLO 50
 • VIB 170 AL


Карактеристики:

 • Должина на цевката: 25cm
 • Димензија на отворот за монтажа: 97mm
 • Површина на отворот: 50cm2
Димензии 250x97 mm
Материјал
пластика
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.