Заштитна маска за звучници - 4640

VS-4640
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VISATON
Код од Произв.: 4640

Заштитна маска за звучници.

479 ден
(вклучено ДДВ): 73,07 ден
Беспл. Испор.
w

Заштитна (маска) решетка за звучници направена од метал (црн мат). Декоративниот обрач е направен од пластика (црна ABS).

Погодна за следниве модели:

 • FR 10 4 OHM
 • FR 10 8 OHM
 • FR 10 H 4 OHM
 • FR 10 H 8 OHM
 • FR 10 HM 4 OHM
 • FR 10 HM 8 OHM
 • R 10 S 4 OHM
 • R 10 S 8 OHM
 • R 10 SC 4 OHM
 • R 10 SC 8 OHM
 • FX 10 4 OHM
Димензии 135x9 mm
Материјал
метал / пластика
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.