Заштитно платно

VS-80935
Print this pageseparatorSmaller textspacertextp
 
VISATON
Код од Произв.: 80935

Заштитно платно за звучници,

со должина 150cm.

1.594 ден
(вклучено ДДВ): 243,15 ден
Се очекува (внесете го во кошничка да видите за колку денови)
w

Црно заштитно платно за авучници со одлична акустичка пропустливост.

 

Карактеристики:

  • Боја: Црна
  • Должина: 150cm
  • Ширина: 100cm
Тежина 20 g
Материјал
текстил
Димензии 150 x 100 cm
Боја
 црна
Дополнителна Опрема
Коментари (0) Напишете коментар

Слични производи
Фокус кон купувачот Сакаме да се осигурaме дека корисникот е во центарот на вниманието.   Бесплатна техничка поддршкаАко нешто тргне наопаку, ние сме тука, подготвени да Ви помогнеме!   Најширок избор Преглед на сите брендови, вклучувајќи Fluke, Mikroelektronika, Knipex, Logitech...   Погодност Флексибилни опции, вклучувајќи го превозот до домот при испорака.

 

 

За нас

 

Производи
Мултимедија Електронски Компоненти Мерна опрема
Политики 

 

Електронски билтен 
Бидете информирани за новитети и добивајте купони за попусти!
© 2013-2020 Loging Electronics. All rights reserved.